Custom Software Development

Geliştir Bilgi Teknolojileri

Teknoloji partneriniz...

Hakkımızda

% 100 Türk sermayeli bir şirketiz ve faaliyetlerimizin doğası gereği küresel alanda faaliyet gösteriyoruz. İşimiz müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza, katma değerli çözümler geliştirmek ve uygulamaktır. Bu çözümler işletmenizin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlanan teknolojik ve yenilikçi çözümler olmaktadır.

Şirketimiz, bilgi sistemleri mühendisliğinde 10 yıldan fazla deneyime sahip bir kadro tarafından kurulmuştur. Yenilikçi çözümlerin uygulanmasında ve sürdürülmesinde güçlü becerilere sahip, yeni zorlukların çözümünde son derece etkili ve disiplinli bir ekibiz.

Değerlerimiz

Sorumluluk

Deneyimli bir ekibimiz var ve görevlerimizi itinayla takip ediyoruz.

Güven

Müşterilerimizle birlikte kazandığımız ve konsolide edilen değerler, bize güven ve saygı geri olarak dönüyor.

Özveri

Müşterilerimizin beklentilerini aşmak, tüm ekibimizin birincil prensibidir.

Yenilik

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış çözümleri, en yeni teknolojiler ve yöntemlerle sunmaya çalışıyoruz. Sürekli daha ileri gitmek istiyoruz.

Şeffaflık

Tüm profesyollerimiz müşterilerimize, diledikleri zaman diledikleri bilgiyi en sade haliyle iletmeyi görev olarak görmektedirler.

Gizlilik

Müşterilerimizin verileri hakkında tam gizlilik birincil önceliğimizdir. İlgili kanun kapsamında hizmetlerinin yerine getirilmesi için, en yeni güvenlik, gizlilik teknolojilerini ve prosedürlerini uygulamaktayız.Çözüm Ortaklarımız

1vargonen.png
2medianova.png
3tebilisim.png
Geliştir Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.