Custom Software Development

E-Ticaret Danışmanlığı.

E-ticaret yapılması kolay ve masrafsız olarak görünen ancak üzerinde itina ile çalışılması gereken bir ticaret şeklidir.

"Know - How" Nedir?

Son yıllarda çok kullanılmaya başlanan, karşınıza çıkmış olması muhtemel bu terimi genel olarak ifade etmek gerekirse, bir üründen ya da yöntemden en verimli ve kolay biçimde yararlanabilmek için elde edilen özel bilgi ya da ticari sırların tümüdür. İşletmeler, elde ettikleri bu özel bilgi ve tekniği, bir başka firmaya satabilir ya da kiralayabilirler. Know-How, Türkçe’deki “meslek sırrı” ifadesine yakın bir anlam içerir.

Günümüzde know-how’ı kendi alanımızda değerlendirmemiz gerekirse, “teknolojik bilgi birikimi” şeklinde tanımlamak mümkündür. Know-How, bir firmanın kendisinin bularak geliştirdiği ve sahip olduğu üretim teknolojisi, satış teknikleri veya işletme yönetimiyle ilgili bilgi birikimidir. Kısaca Know-How, bir işin nasıl yapılacağı konusundaki sırları, püf noktaları o yoldan daha önce geçen bir şirket tarafından anlaşmaya dayanarak, belirli bir bedelle konunun aktarımı, teknoloji kullandırılması ve tecrübelerin pazarlanmasıdır.

E-Ticaret Danışmanlığı

Günümüzde hemen hemen her kobi veya girişimci e-ticaret yapmak istediğini biliyoruz. Ancak plan aşamasında yapılan hatalar neticesinde e-ticaret dünyasında hüsrana uğrayanların sayısı maalesef çok daha fazladır. E-ticaret, yapılması kolay ve masrafsız olarak görünen ancak üzerinde itina ile çalışılması gereken bir ticaret şeklidir. Bu nedenle zaman kazandıracak ve kar sağlayacak yatırımlar için E-ticaret danışmanlığı hayati derecede önemlidir.

Profesyonel e-ticaret danışmanlığı, marka bilinirliği oluşturarak e-ticaret sektöründe kalıcı olmanızı sağlarken buna ek olarak minimum maliyetler ile kârlı ve yüksek hacimli satışlar yapmanın yollarını gösterir. Ayrıca e-ticaret danışmanı, e-ticaret yapan ya da yeni başlayacak olan firmalara doğru adımlar nasıl atılır, e-ticarette kazanan taraf olmak için ne yapılmalı sorularının cevabını verir.

E-ticaret siteleri için pek çok hizmetin profesyonel bir şekilde araştırmasını ve faaliyete geçmesini sağlayan çalışmaların tümüne e-ticaret danışmanlığı diyebiliriz.

Hangi konularda destek alacağım ?

Öncelikle her şirketin farklı bir e-ticaret stratejisine ihtiyacı vardır. Müşterilerimize yardımcı olabilmek için önce onları anlamamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, öncelikle genel bağlama, kapasiteye, potansiyele ve e-ticaret işlemlerinize bakıyoruz. Ardından deneyimlerimizden yararlanarak en agresif e-ticaret operasyonu için bile başarılı olacak bir büyüme planı oluşturuyoruz.

Genel olarak DİJİTAL DÖNÜŞÜM yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz!

Danışmanlık konusu başlıkların bazıları

  • İnternet, Dijital ve Mobil Pazarlama Stratejisi
  • E-Ticaret Stratejisi
  • İçerik Stratejisi
  • E-ticaret altyapısı seçimi ve planlaması
  • Site Optimizasyonu/Dönüşüm Oranları Optimizasyonu
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)/Arama Motoru Pazarlamacılığı
  • Sosyal Medya Pazarlamacılığı
  • İnternet Pazarlamacılığı ve Özel Hazırlanmış E-Ticaret Eğitimleri
  • .....

RANDEVU ALIN

Projeniz mi var ?Başarı Hikayemiz Olun!

Uçtan uca e-ticaretinizi planlayıp, ihtiyaçlarınıza göre altyapınızı güçlendirelim. Uzman ekibimiz ile ulaşamayacağınız nokta kalmasın.


Geliştir Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.