Tailor Made* Çözümler.

İş gereksinimlerinize özel yazılım geliştirme.

Özel Çözümler

Şirketinizin zorluklarına ve hedeflerine birebir uyum sağlayan yazılımları, iş planını ya da ekibi bulmak neredeyse imkansızdır. Hazır paket yazılımlar ihtiyacınızı ya tam olarak karşılayamamakta ya da gereksiz bir çok özellik barındırabilmektedir. Hedeflerinize ulaşmak için işinize yatırım yapmak istediğinizde, iş gereksinimlerinizi karşılayacak benzersiz ve özel çözümlere yönelmeniz gerekir.

Özel yazılım geliştirme, maliyetlerinizi düşürmenize, ayrıca verimliliğiniz ve üretkenliğinizi artırmanıza olanak tanır. Bu tip sistemler size en uygun şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Kuruluşunuzun performansını ölçebilecek ve doğru adımlar atmanızı sağlayacak verilerin elde edilebilmesi, yol haritanızı belirleyen en önemli parametredir. İş planınıza uyumlu sistemler işinizin üretkenliğini, verimliliğini sürdürülebilirliğini optimize eder. Bu sayede diğer görevleri yerine getirmek için kaynaklarınızı serbest bırakır.

İşe nasıl başlarız?
Problemi ya da projeyi analiz eder, tasarım, geliştirme, test ve eğitim olarak işi bölümlere ayırırız. Problemin çözümü ya da projenin hayata geçirilmesi bir ekip işidir. Çözüm ortağınız olarak ekibin teknik kısmını biz oluştururuz. Buna ek olarak size düşen görevlerin planlanması konusunda tecrübelerimizi paylaşırız. Mevcut ekibiniz görevleri yerine getirebilecek yeterlilikte değil ise, olası seçenekleri değerlendirerek alternatif çözümler üretiriz.

Yararlı çözümler üretmek amacıyla zorlukları çözmeye odaklanmış, disiplinli bir geliştirme ekibimiz var. Özelleştirilmiş iş planı ve uyumlu yazılım, gereksinimlerinize göre uyarlanmış optimum çözümleri sunar. Bu yazılım ya da iş planı olabildiğince esnek yapıda şirketinizi uzun vade hedeflerini kapsayacak şekilde tasarlanır. Kullandığımız teknolojileri, müşterilerimizin ya da iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşmaları için bir araç olarak görürüz. Şayet araç arıza yapar ya da mevcut durum için yeterli gelmez ise, değerli vaktinizi işinizi büyütmeye ayırmanız için siz farkına varmadan gerekli geliştirmeleri yapıyor oluruz.

Avantajları

  • Merkezileştirilmiş bilgi sağlar.
  • Otomatize olmayan işlemlerin basitleştirilmesine ve ya ortadan kaldırılmasına izin verir.
  • Süreçler tamamen otomatize edilir.
  • Gerektiğinde yeni işlevler geliştirme imkanı ve esneklik sağlar.
  • Mevcut diğer sistemlerle daha basit ve otomatize entegrasyon imkanı sağlar.
  • Faaliyet gösterdiğiniz pazarda rekabet gücünüzü artırır.
  • Yazılım geliştirme, bakım ve destek süreçleri çok daha hızlı ve etkili ilerler.
  • Farkedilemeyen, gereksiz olan giderler ya da masraflar minimuma indirilerek karlılık oranı artırılır.
  • Sistem geliştirmesi için sürpriz maaliyetler ile karşılaşılmaz.

Metodolojimiz

Yazılımın geliştirmede benimsediğimiz metodoloji Çevik Geliştirme metodolojilerinin kullanımına dayanmaktadır. SCRUM metodolojisi, ürün geliştirme veya görev yönetimi için kullanılan yinelemeli ve artımlı sürece dayanan bir metodolojidir. Bu metodolojiyle uygulamanın gelişimini, kullanıma hazır yazılım parçalarını periyodik olarak kontrol edebiliriz. Bir sorun ya da özelliğin geliştirilmesi için uzun mail görüşmeleri yapmayız. Hızlı bir şekilde iletişim kurar, projenin, özelliğin ya da sorun ile alakalı planlamızı yapar kısa sürede test aşamasına getiririz.

Teknoloji

Müşterilerimiz için benzersiz ve yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmek için kullandığımız teknolojiler.

PROJE TEKLİFİ ALIN

Projeniz mi var ?Başarı Hikayemiz Olun!

Uçtan uca fikrinizi planlamak ya da ihtiyaçlarınıza göre mevcut altyapınızı güçlendirmek için teknoloji partneriniz olmaktan onur duyarız.


Geliştir Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.